Nowy numer 22/2020 Archiwum

W sutannach na stoku

Taki przejazd księża odbywają zwykle dodatkowo. Poza tym konkurują jak wszyscy inni narciarze. Tyle że im często kibicują… parafianie. A wiślańskie zawody od lat są okazją do sportowej rywalizacji także dla nich.

- Serdecznie zapraszamy na XVI Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim o „Puchar im. bł. Jana Pawła II” - mówią organizatorzy tych narciarskich zawodów: ks. Grzegorz Szwarc i ks. Damian Copek.

Zawody odbędą się tradycyjnie na stoku Stożka w Wiśle-Łabajowie, w sobotę 26 stycznia 2013 roku. Rozpoczęcie konkurencji zjazdowych o 11.00.

Podczas zawodów przewidziana jest także konkurencja w kategorii „OPEN”- rodzinna, w której może wziąć udział każdy, kto jeździ na nartach  i snowboardzie. Od lat imponująca jest rozpiętość wiekowa uczestników, na deskach rywalizują dzieci i narciarze po siedemdziesiątce.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu kom. 0607229500 lub 0502282814 lub na stronie internetowej www.nartyksieza.w8w.pl.
 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama