Nowy numer 29/2019 Archiwum

Choinka po nasymu

Konkurs „Choinka po nasymu” zakończył warsztaty bożonarodzeniowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i żywieckie Starostwo Powiatowe w Zespole Szkół w Gilowicach.

Celem konkursu, przygotowanego z myślą o najmłodszych, było zachowanie tradycji w zdobieniu choinek bożonarodzeniowych oraz kultywowanie tradycji regionalnego zdobnictwa bożonarodzeniowego Żywiecczyzny. Wśród barwnie przystrojonych choinek jury wybrało te najpiękniejsze – tradycyjnie przyozdobione.

– Święta to nie tylko klimat, ale również tradycje, które wytrwale przekazujemy z pokolenia na pokolenie, by pomimo zgiełku i pośpiechu, który wkrada się w nasze życie, nie zostały zapomniane i były dalej przekazywane w naszych rodzinach – podkreślają pracownicy gilowickiego GOK-u.

Oto lista nagrodzonych uczestników:

I miejsce: Anna Ostrowska, Sabina Podgórska, Patrycja Chrzanowska, Justyna Hura;

II miejsce: Emilia Górna, Weronika Pilarczyk, Gabriela Podgórska, Żaneta Witas;

III miejsce: Patrycja Tatara, Alicja Szewczyk, Agnieszka Urbaniec, Sonia Ostrowska;

Wyróżnienia: Weronika Łoboda, Julia Gibas, Aleksandra Gąsiorek, Milena Oganisyan, Anna Gibas, Jowita Małysiak, Klaudia Budzińska.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL