Nowy numer 14/2020 Archiwum

„Mocni w Duchu” na jubileusz

Członkowie wspólnoty „Mocni w Duchu” związani z Odnową w Duchu Świętym u ojców jezuitów w Łodzi poprowadzili rekolekcje dla wspólnoty „Radość” w Cieszynie.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Radość”, działająca przy parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie świętuje w tym roku trzydziestolecie swojego istnienia. Z tej okazji zaprosiła łódzką wspólnotę ”Mocnych w Duchu”, by ta poprowadziła dla nich jubileuszowe rekolekcje.

- Głoszone dla nas konferencje i warsztaty były nakierowane na pogłębienie relacji z Panem Bogiem i między ludźmi oraz na odkrywanie daru modlitwy charyzmatycznej we wspólnocie. Miały zachęcić członków naszej cieszyńskiej wspólnoty do głębszego otwarcia serc na działanie Ducha Świętego - relacjonuje Dorota Kania.

Msze święte dla wspólnoty rekolekcyjnej sprawował opiekun grupy cieszyńskiej - ks. Łukasz Mieszczak.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama