• facebook
 • rss
 • Bóg chce uzdrawiać. Naprawdę.

  Urszula Rogólska

  dodane 12.01.2017 11:34

  Aleksandrowicka Wspólnota Przymierza "Miasto na Górze", zaprosiła na spotkanie z Marcinem Zielińskim, liderem skierniewickiej wspólnoty "Głos Pana", posługującym darem uzdrowienia.

  Ponad tysiąc osób uczestniczyło w spotkaniu z modlitwą uwielbienia i o uzdrowienie, które w kościele św. Maksymiliana w Aleksandrowicach poprowadził Marcin Zieliński - lider katolickiej wspólnoty "Głos Pana" ze Skierniewic, posługujący darem uzdrawiania.

  Do modlitwy zaprosiła Wspólnota Przymierza "Miasto na Górze", która w tym roku na swoich spotkaniach w szczególny sposób poznaje charyzmaty, jakich Duch Święty udziela wspólnocie Kościoła.

  - Jakiś czas temu jeden z nas poczuł pragnienie doświadczenia działania mocy Ducha Świętego dzisiaj - tłumaczy Tomasz Trębacz, koordynator wspólnoty . - Znalazł w internecie konferencje Marcina Zielińskiego. Trafiły do niego. Linki przekazał dalej. A że tematem naszego roku formacyjnego są "Charyzmaty", pomyśleliśmy żeby Marcina zaprosić. Pewnie wielu z nas mogłoby powiedzieć niezłą konferencję o charyzmacie uzdrawiania, ale byłaby to przede wszystkim teoria. Marcin posługuje nim na co dzień, w praktyce. Skontaktowaliśmy się z nim. On z kolei poprosił, żebyśmy najpierw skontaktowali się z jego księdzem proboszczem - ksiądz wyraził zgodę na posługę Marcina w Bielsku-Białej, uzgodniliśmy termin i nasz gość z przyjaciółmi nas odwiedził.

  Marcin Zieliński dzielił się świadectwem swojego życia, wytrwałego budowania osobistej relacji z Jezusem Chrystusem i kilkuletniej modlitwy o Boże dary, którymi dziś posługuje w Polsce i za granicą. Jak podkreśla, prowadzą go słowa nakazu misyjnego Jezusa z Ewangelii św. Marka: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie (Mk 16,15-18).

  Podczas konferencji Marcin podkreślał, że Bóg, kochający człowieka bezgranicznie, chce uzdrawiać. Potrzebuje tylko otwarcia na wiarę, oczekiwania, że On może tego dokonać.

  W drugiej części spotkania jego uczestnicy modlili się o uzdrowienie i uwolnienie z chorób fizycznych i duchowych - wielu publicznie składało świadectwa uzdrowienia m.in. z chorób stawów, niedosłuchu, niedowidzenia.

  - Zazwyczaj w naszych środowych spotkaniach o 19.00 uczestniczy około 300 osób - spotykamy się w kaplicy. Spotkania z Marcinem nie rozgłaszaliśmy specjalnie, ale przyszło tyle osób, że przenieśliśmy się do kościoła - dodaje Tomasz Trębacz. - Po raz kolejny przekonaliśmy się jak wielu ludzi szuka ratunku, uzdrowienia, potrzebuje znaków Bożego działania. Jeśli naprawdę wierzymy Bożemu słowu, to mamy misję, żeby je głosić, ale też praktykować. Marcin uczy nas jak do tego dążyć...

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół