• facebook
 • rss
 • Bezpłatny angielski - z Biblią w ręku

  Urszula Rogólska

  dodane 06.06.2015 11:15

  Jeszcze do 8 czerwca dzieci, młodzież i osoby 50+ mogą się zapisać na bezpłatny kurs języka angielskiego, prowadzony w Bielsku-Białej przez szkołę językową "Z duszą na języki" przy fundacji Luce.

  Szkoła działa w ramach fundacji, której jednym z założycieli jest ks. Mateusz Dudkiewicz, popularyzator sportu, projektów pro life i wielu przedsięwzięć edukacyjnych. Siedziba fundacji i prowadzone przez nią obiekty – Luce Arena - znajdują się w Bielsku-Białej na terenie kompleksu Nowe Miasto przy ul. Legionów 26/28 (budynek F).

  Jednym z przedsięwzięć prowadzonych przez fundację jest także szkoła językowa „Z duszą na języki”. Nauczyciele tej niezwyczajnej szkoły od kilku lat  realizują pomysł nauki języków obcych, który nie jest jedynie nauką słówek.

  - Nasz projekt to nauka słówek połączona z rozwojem wielu obszarów wiedzy i intelektu, a także… ducha właśnie - mówią. - Pomysłodawcy projektu wychodzą bowiem z założenia, że pewne wartości brzmią tak samo pięknie w każdym języku. Żeby jednak je wyrazić, trzeba ten język poznać.

  Najnowsze bezpłatne kursy angielskiego ruszają 8 czerwca. - Kurs będzie prowadzony nowatorską metodą w oparciu o teksty biblijne – wyjaśnia Katarzyna Wróblewska z fundacji. - Zajęcia kierowane są do trzech grup wiekowych: dzieci do 12 roku życia, młodzieży w wieku 13-18 lat oraz osób 50+. Zapisy pod numerem telefonu: 795 520 177 lub za pośrednictwem e-maila biuro@luce.org.pl.

  Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 8 czerwca o 17.00 w Luce Arena, a po nim – pierwsze zajęcia grupy młodzieżowej.

  Więcej na stronie fundacji Luce.

  Kurs prowadzony jest w ramach projektu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół