• facebook
 • rss
 • Jak być wolnym finansowo

  Urszula Rogólska

  dodane 14.11.2012 00:54

  Wiedzą, co to znaczy zbankrutować i jak w takiej sytuacji pomaga Biblia. Jon i Evelyn Bean z „Compass Catholics” z USA opowiedzą w Bielsku-Białej o finansach z Bożej perspektywy.

  Jon i Evelyn Bean poprowadzą konferencję „Wolność finansowa”, na którą 20 listopada o 18.30 do Domu Parafialnego przy kościele św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach zaprasza wspólnota Mężczyzn św. Józefa.

  Jon Bean od wielu lat pomaga ludziom, którzy są zainteresowani lepszym zarządzaniem domowym budżetem. Mieszka w Winter Springs na Florydzie, angażując się w życie parafii św. Szczepana. Przez lata pracował w Crown Financial Ministeries. Od 20 lat razem z żoną wciela w życie Boże zasady w zarządzaniu dobrami materialnymi. W 2010 roku powołał Compas Catholics i rozpoczął posługę na temat finansów w kontekście katolickim.

  W 2008 roku ogólnopolska wspólnota Mężczyzn św. Józefa gościła Jona na spotkaniu poświęconym zarządzaniu budżetem domowym w dobie wielkiego kryzysu. - Ludzie oczekiwali praktycznych porad co do zabezpieczania, bezpiecznych inwestycji... Jon zaskoczył nas wszystkich odwracając role i mówiąc, że najlepszą inwestycją jest hojność, a powodem kryzysu chciwość. To bardzo dobra duchowa diagnoza - podkreślają organizatorzy konferencji.

  W czasie obecnego pobytu Jon zanalizuje polskie problemy w tym zakresie, biorąc pod uwagę strukturę majątkową i mentalnościową Polaków.

  Dodatkowe informacje na temat konferencji w Bielsku - tel.: 601 142 684 lub e-mail: mezczyzni.bielsko@gmail.com

  Oprócz bielskiej konferencji Jon przeprowadzi także dwa dwudniowe seminaria „Boży Skarbiec” -  w Łodzi (17-18 listopada) i w Krakowie (24-25 listopada). Głównym tematem będzie „Zmiana” - jak przeprowadzić zmiany, by dostosować się do Bożych wzorców w zarządzaniu „Bożym Skarbcem”.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół