17 Maja 2026
jk /diecezja.bielsko.pl
Biskup Roman Pindel w sobotę 9 maja kościół św. Marii Magdaleny na zawsze oddał Bogu przez obrzęd poświęcenia.
Gość Bielsko-Żywiecki 20/2026 DODANE 14.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.