Siedem randek małżeńskich w Skoczowie - zapisy trwają!

Urszula Rogólska

dodane 04.10.2019 14:52

Jeśli chcecie zainwestować w swoje małżeństwo, to warto sobie zarezerwować wyjątkowy czas! Barbara i Ireneusz Mendrochowie z parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie zapraszają na trzecią edycję spotkań małżeńskich "Przystań(cie) w drodze".

Basia i Irek Mendrochowie, rodzice szóstki dzieci, doskonale wiedzą, jak randkować nawet w takiej sytuacji! Basia i Irek Mendrochowie, rodzice szóstki dzieci, doskonale wiedzą, jak randkować nawet w takiej sytuacji!
Urszula Rogólska /Foto Gość

To spotkania, które za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Od 19 października o 19.00, w sobotnie wieczory (i jeden czwartkowy) na I piętrze muzeum parafialnego na Rynku w Skoczowie - w miłej atmosferze - każde małżeństwo przy swoim stoliku z kawą i dobrym ciastem, będzie mogło posłuchać prelekcji na temat sakramentu małżeństwa, finansów rodzinnych, seksualności czy komunikacji.

Cykl obejmuje siedem spotkań. Zakończy je 7 grudnia Eucharystia z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Wśród prelegentów będzie pięć par małżeńskich, o. Ksawery Knotz i ks. Witold Grzomba.

Zapisy u organizatorów: tel. 692 221 377 lub na stronie www.przystanciewdrodze.pl.

Koszt uczestnictwa we wszystkich spotkaniach - 150 zł od małżeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

Tematy spotkań: