Panama 2019 - teraz w Wilamowicach!

Urszula Rogólska

publikacja 03.09.2019 10:08

Młodzi, którzy w styczniu uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, wciąż chcą się dzielić swoimi przeżyciami, wspomnieniami - także tymi utrwalonymi na zdjęciach i filmikach. Tym razem zapraszają do Wilamowic!

Wśród uczestników ŚDM  w Panamie, którzy wciąż chcą się dzielić swoimi przeżyciami są Piotr Motyka i Jakub Waligóra z "Milówki Młodych". Wśród uczestników ŚDM w Panamie, którzy wciąż chcą się dzielić swoimi przeżyciami są Piotr Motyka i Jakub Waligóra z "Milówki Młodych".
Urszula Rogólska /Foto Gość

Piotr Motyka i Jakub Waligóra - uczestnicy tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie.chcą opowiedzieć między innymi o tym, jak żywy jest latynoski Kościół, jak wyglądają panamskie tukany i co to jest... patacones.

Na opowieści i spotkanie z Panamą zapraszają w środę 4 września o 17.30 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach przy ul. Staszica 2.

Zapraszamy do udziału!

Piotr Motyka był także jednym z naszych korespondentów w Panamie. Poniżej znajdziecie relacje i galerie zdjęć - także tych udostępnionych nam przez naszych pielgrzymów.

TEKSTY:

GALERIE ZDJĘĆ

A o Panamie w Bielsku-Białej-Cygańskim Lesie przeczytacie tutaj:

TEKST:

GALERA ZDJĘĆ: