"TAK na serio" dla narzeczonych i małżeństw w Cygańskim Lesie

Urszula Rogólska

dodane 08.06.2019 13:47

Będzie gotowanie z duszpasterzem celebrytów, dialogi na cztery nogi z kimś, kto się ich nasłuchał tyle, że wie w czym rzecz i to, czego nie może zabraknąć między dwojgiem kochających się ludzi - prawdziwej bliskości. Zapraszamy!

Organizatorzy "Tak na serio" w Bielsku-Białej przed rokiem, z Remigiuszem Rączką. Organizatorzy "Tak na serio" w Bielsku-Białej przed rokiem, z Remigiuszem Rączką.
Urszula Rogólska /Foto Gość

Co znaczy: "zaprosić Pana Boga do swojego małżeństwa"? Na to pytanie będą się starali odpowiedzieć goście kolejnego Tygodnia za Powołanych do Małżeństwa w salwatoriańskiej parafii w Cygańskim Lesie.

O miejscu Pana Boga w małżeństwie, którego częścią jest radość, szczęście, seks, przyjemności, ale i kłótnie czy smutki, będą mogli posłuchać wszyscy, którzy od 9 do 16 czerwca odwiedzą bielską parafię NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie.

- Temat otwarcia się małżonków na relację z Panem Bogiem, rodzi wiele pytań. Może być to zagadnienie, które niełatwo zrozumieć, a jeszcze trudniej urzeczywistniać. Na spotkania w ramach cyklu "TAK na serio", zapraszamy więc każdego, kto chce rozwiać wątpliwości i rozwijać swoje małżeństwo - podkreślają organizatorzy.

Wstęp wolny - dla wszystkich, nie tylko par!

W programie:

Organizatorzy zapraszają także codziennie na Mszę św. o 18.00 w intencjach powołanych do małżeństwa:

Więcej także na www.taknaserio.com oraz https://www.facebook.com/taknaserio.