Z o. Adamem Szustakiem OP w Bielsku-Białej

Urszula Rogólska

dodane 09.12.2018 18:36

Po Łodzi, Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu - czas na Bielsko-Białą. Za dwa miesiące, 8 lutego 2019 roku - wielkie spotkanie wielbieniowe "Błogosławieni" w hali widowiskowej przy ul. Karbowej.

O. Adam Szustak OP podczas rekolekcji w Andrychowie (2017) O. Adam Szustak OP podczas rekolekcji w Andrychowie (2017)
Urszula Rogólska /Foto Gość

Tysiące osób brały udział w dotychczasowych spotkaniach z modlitwą wielbienia i głoszeniem Słowa Bożego. Wczoraj 8 grudnia, oficjalnie, na kanale YouTube, dominikanin o. Adam Szustak poinformował, iż kolejne: "Błogosławieni" - odbędzie się w przyszłym roku 8 lutego w Bielsku-Białej - w hali widowiskowej BBOSiR przy ul. Karbowej 26.

Wraz z o. Adamem Szustakiem, spotkanie poprowadzi o. Tomasz Nowak OP oraz zespół "owca". Wejście od godziny 17.00, początek spotkania - o 18.00.

Czeka około 5 tys. miejsc. Bilety w cenie 30 zł - poprzez link na facebookowym profilu "Langusty na palmie".

Jak zapowiada o. Szustak, spotkanie będzie okazją do modlitwy o uzdrowienie oraz błogosławienia Pana Boga, jak i wszystkich ludzi, miasta Bielsko-Biała, Polski i świata.

Dominikanin szczególnie zaprasza również księży, którzy będą udzielali kapłańskiego błogosławieństwa - duszpasterze mogą zgłaszać swoją gotowość za pośrednictwem "Langusty".

Aktualizacja z 9 lutego 2019:

Relację ze spotkania znajdziecie TUTAJ.

A jak było na rekolekcjach z o. Adamem Szustakiem w diecezji bielsko-żywieckiej przed rokiem w czasie Adwentu, w kościele św. Stanisława w Andrychowie, przeczytacie w poniższych tekstach:

Błogosławieni w Bielsku!
Langusta na palmie