To już czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy w Cięcinie!

Alina Świeży-Sobel

dodane 15.12.2017 18:35

Pod hasłem "Twoja Gwiazdka dla hospicjum" przy zabytkowej zagrodzie plebańskiej obok kościoła św. Katarzyny w niedzielę 17 grudnia odbędzie się przedświąteczny jarmark.

Dla gości jarmarku koncertować będzie Chór Gospel z Łękawicy Dla gości jarmarku koncertować będzie Chór Gospel z Łękawicy
Alina Świeży-Sobel /Foto Gość

Parafia w Cięcinie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej Cięcina.eu, zapraszają w niedzielę 17 grudnia na IV Jarmark Bożonarodzeniowy do zagrody plebańskiej przy kościele św. Katarzyny w Cięcinie.

W programie miedzy innymi: przegląd  grup kolędniczych, żywa szopka, występ chóru parafialnego, a o 14.00 w kościele św. Katarzyny koncert zespołu Gospel z Łękawicy.

Na świątecznych straganach można zakupić piękne regionalne rękodzieło, spróbować tradycyjnych potraw i wędlin naszego regionu czy też kupić oryginalny prezent pod choinkę.

"Twoja gwiazdka dla hospicjum" to temat przewodni jarmarku. Cały dochód z jarmarku zostanie przeznaczony na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku Białej. To już czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy w Cięcinie!