Z "Misyjną Jutrzenką" do Tajlandii

Urszula Rogólska

publikacja 07.01.2017 09:48

Siedemnaste, spektakularne jasełka przygotowali najmłodsi oraz ich opiekunowie - młodzież i dorośli - z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w Skoczowie.

Dzieci, młodzież i dorośli występują raz na scenie w Skoczowie Dzieci, młodzież i dorośli występują raz na scenie w Skoczowie
Urszula Rogólska /Foto Gość

To będzie już 17. widowisko przyciągające prawdziwe tłumy skoczowian i gości! Dla swoich rówieśników z Tajlandii wystąpią dzieci ze skoczowskiej "Misyjnej Jutrzenki" - wspólnoty zaangażowanej w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci - podczas przedstawienia radosnej nowiny o przyjściu na świat Jezusa Chrystusa.

Premierowy spektakl jasełkowy - w niedzielę 8 stycznia o 16.00 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie. Już tradycyjnie, na scenie dzieciom będą towarzyszyć rodzice i ich opiekunowie.

Wstęp wolny!

Po raz drugi "Misyjna Jutrzenka" wystąpi ze swoimi tegorocznymi jasełkami w skoczowskim Teatrze Elektrycznym we wtorek 17 stycznia o 18.00.

A jak spektakularnie było w zeszłym roku, kiedy "Misyjna Jutrzenka" zabrała wszystkich na Grenlandię, można przeczytać i zobaczyć TUTAJ.