Kibicujecie piłkarzom? Pokażcie nam jak!

Urszula Rogólska

publikacja 14.06.2016 19:35

Wierni kibice piłkarskiej reprezentacji Polski, ale i - dosłownie i w przenośni - kibice niedzielni, wciąż żyją zwycięstwem nad Irlandią Północną i pewnie szykują się na kolejne sportowe emocje!

Czy to w wielkiej grupie czy też kameralnie w domu, wśród przyajciół - pokażcie nam gdzie i jak kibicujecie piłkarzom! Czy to w wielkiej grupie czy też kameralnie w domu, wśród przyajciół - pokażcie nam gdzie i jak kibicujecie piłkarzom!
Archiwum kibiców

Oglądacie mecze Euro 2016 we Francji? W domu, u sąsiada, z rodziną, z przyjaciółmi, kumplami, a może nawet w salce katechetycznej? Pokażcie nam jak kibicujecie reprezentacji Polski, a może i innym drużynom!

Już w czwartek, 16 czerwca, o 21.00 na podparyskim stadionie w St. Denis polskich kibiców piłkarskich czekają kolejne emocje. W grupie C będzie mecz biało-czerwonych z reprezentacją Niemiec. Potem jeszcze jeden mecz grupowy - z Ukrainą 21 czerwca o 18.00 w Marsylii.

A my zapraszamy wszystkich kibiców do współtworzenia "Gościowej" strefy kibica!

Przyślijcie nam zdjęcie wykonane przez Was podczas przygotowania do meczu czy w trakcie kibicowania. Możecie napisać kogo widać na Waszym zdjęciu, gdzie je zrobiliście. Czekamy także na zdjęcia, które już wykonaliście w niedzielę, 12 czerwca, kiedy Polacy zwyciężyli z Irlandią Płn.

Na zdjęcia czekamy przez całe mistrzostwa. Wysyłajcie je nasz adres e-mailowy: bielsko@gosc.pl, a w temacie wiadomości napiszcie - STREFA KIBICA. Kiedy tylko otrzymamy pierwsze zdjęcia, stworzymy galerię, w której będzie można głosować na najlepsze fotki kibiców.

Zapraszamy do zabawy!