Niedziela z oazą w Jaworzu

Urszula Rogólska

publikacja 28.05.2016 16:51

Bielsko-żywieckie wspólnoty Ruchu Światło-Życie - dzieci, młodzieży i rodzin - zapraszają wszystkich w niedzielę 29 maja na wspólne świętowanie - Mszę św. i piknik.

Oazowe rodziny i młodzi zapraszają na świętowanie do Jaworza Oazowe rodziny i młodzi zapraszają na świętowanie do Jaworza
Urszula Rogólska /Foto Gość

Diecezjalny Dzień Wspólnoty całego Ruchu Światło-Życie odbędzie się w niedzielę 29 maja w Jaworzu. Początek w kościele Opatrzności Bożej.

Gościem specjalnym oazowego święta będzie ambasador Światowych Dni Młodzieży - muzyk i twórca festiwalu Rawa Blues Ireneusz Dudek.

W programie:

  • 14.00 - rozpoczęcie świętowania,
  • 14.30 - Eucharystia, której będzie przewodniczył biskup Roman Pindel,
  • 16.00 - w amfiteatrze - wspólne biesiadowanie z atrakcjami dla najmłodszych, konkursami dla wszystkich, przysmakami z grilla i napojami.

Wspólnoty Domowego Kościoła i młodzież zapraszają wszystkich członków ruchu oazowego, ale także każdego, kto chce spędzić niedzielę w gronie rodzin, młodych i dzieci!

Do udziału w świętowaniu zachęcają: ks. Ryszard Piętka - moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie, ks. Jerzy Musiałek - moderator Domowego Kościoła oraz Anita i Krzysztof Tyrybonowie - para diecezjalna Domowego Kościoła.

Galerię zdjęć można już zobaczyć TUTAJ.