Nasi laureaci mieszkają w Hecznarowicach!

ur

publikacja 16.02.2016 11:54

Jury konkursu walentynkowego naszej ogólnopolskiej redakcji wyłoniło laureatkę Grand Prix, a my - naszego bielsko-żywieckiego zwycięzcę!

Zwycięska walentynka edycji bielsko-żywieckiej wykonana przez Łukasza Kacorzyka dla żony Kasi Zwycięska walentynka edycji bielsko-żywieckiej wykonana przez Łukasza Kacorzyka dla żony Kasi
Łukasz Kacorzyk

Po raz pierwszy zaprosiliśmy naszych czytelników do udziału w konkursie, którym chcieliśmy zachęcić do odwagi w wyrażaniu swoich uczuć, ale przede wszystkim - czułości. Nie podejrzewaliśmy, że finał naszego konkursu walentynkowego na bielsko.gosc.pl będzie aż tak pasjonujący!

Do niedzielnego poranka otrzymaliśmy pięć walentynek - jedną przysłała nasza czytelniczka, cztery przygotowali panowie. Tuż przed finałem do gry włączył się jeszcze jeden odważny mężczyzna. Dziękujemy za odzew, za odwagę, za świadectwo!

Sześć prac konkursowych może nie jest liczbą imponującą, ale ich treść oraz pomysłowość wykonania zrobiły na nas wrażenie! I na naszych głosujących też. Wszystkie niezwykle osobiste, czułe. Na pewno dotarły do adresatek i adresata, ale co ważniejsze - ufamy, że nasi uczestnicy konkursu dodali odwagi wszystkim, którzy w tym roku jeszcze się na przygotowanie walentynki nie zdecydowali.

Mamy też nadzieję, że konkursowe prace stały się dla wielu inspiracją, może przypomnieniem sobie, jakież to uczucie, kiedy od ukochanego, ukochanej otrzyma się specjalnie przygotowane zapewnienie o niegasnących uczuciach.

Wiemy, że naszym konkursem zakłóciliśmy spokojny - może i romantyczny - walentynkowy wieczór szczególnie Eli i Benonowi Wylegałom, a także Kasi i Łukaszowi Kacorzykom, bo emocje sięgały zenitu, kiedy obserwowaliśmy, jak do ostatnich minut walczyli o zwycięstwo dla nich ci, którym spodobały się ich walentynki.

W niedzielny wieczór 14 lutego o 22.00, kiedy wyłączyliśmy możliwość głosowania, oddano 354 głosy. Wyniki prezentowały się następująco:

1. GŁOSÓW 114 - Łukasz Kacorzyk z Hecznarowic – walentynka dla żony Kasi,

2. GŁOSÓW 105 – Benon Wylegała z Bielska-Białej – walentynka dla żony Eli w 25,5. roku po ślubie,

3. GŁOSÓW 59 – Piotr Tatoń z Kęt – walentynka dla Joasi z Pierśćca – strona 1,

4. GŁOSÓW 30 – Piotr Tatoń z Kęt – walentynka dla Joasi z Pierśćca – strona 2,

5. GŁOSÓW 17 – Jadwiga Gołuch-Kania z Łodygowic – walentynka dla męża Andrzeja,

6. GŁOSÓW 15 – Roman Kwiatkowski z Bielska-Białej – walentynka dla żony Izy,

7. GŁOSÓW 14 – Krzysztof Rycak z Grodźca – walentynka dla żony Broni.

Zwycięzcy - Łukasz i Kasia Kacorzykowie - są małżeństwem od 3,5 roku. Mają córeczkę Sarę, która w marcu skończy rok. Są członkami Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody. Łukasz jest także autorem Ekstremalnej Drogi Krzyżowej „Cyryl i Metody”, która 18 marca wyruszy po raz pierwszy z Kóz. Szczegóły o tej EDK można znaleźć TUTAJ.

Drugie miejsce zajęła walentynka Benona Wylegały dla żony Eli. Są małżeństwem od 25,5 roku. Mają troje dzieci: Hanię, Pawła i Andrzeja i dwoje wnuków: Jasia i Antka. Benon jest inicjatorem Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego i witryny internetowej Post Apostolski.

Nasz laureat otrzyma książkę "Jak powiedzieć KOCHAM CIĘ", której autorem jest Josh McDowell oraz - tak jak wszyscy, którzy przysłali nam walentynki – zestaw gadżetów "Gościa Niedzielnego".

Dziękujemy szóstce naszych bohaterów, ale także wszystkim, którzy tak licznie ich wspierali swoimi głosami!

Wszystkie nasze konkursowe walentynki można znaleźć TUTAJ.

A kto wygrał Grand Prix - TUTAJ