Przed oblicze Jezusa Miłosiernego pielgrzymi niosą własne intencje. Zaniosą również prośby i podziękowania tych wszystkich diecezjan, którzy sami nie mogą ruszyć w drogę.
Przewodnicy i duszpasterze będą je powierzać Bożemu miłosierdziu wraz z pielgrzymami. Modlitwa w tych intencjach podejmowana będzie także w łagiewnickim sanktuarium św. Jana Pawła II.
Zachęcamy do uczestnictwa w tej duchowej grupie pielgrzymów, oddanej pod wezwanie Bożego Miłosierdzia.
Aby do niej dołączyć, wystarczy codziennie w czasie trwania pielgrzymki odmówić krótką modlitwę w intencji pątników.
Wpisz intencję TUTAJ, a pielgrzymi zawierzą ją Bożemu miłosierdziu podczas modlitwy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach.








