Szedłeś na Jasną Górę? Podziel się świadectwem!

W czwartek 13 kwietnia w bielskim klubie Atmosfera o 19.00 odbędzie się spotkanie młodych pielgrzymów, którzy są gotowi podzielić się świadectwami z jasnogórskich rekolekcji w drodze. - Chcemy zastanowić się, jak zaprosić innych na tegoroczne pielgrzymowanie - mówi główny przewodnik pielgrzymki ks. Damian Koryciński, który zaprasza na spotkanie.

Chcemy wspólnie zastanowić się, jak możemy za pośrednictwem naszych pielgrzymkowych przeżyć i doświadczeń dotrzeć do innych młodych ludzi i zachęcić ich, by w swoich wakacyjnych planach przewidzieli też czas na pielgrzymkę - nawet jeśli do tej pory nie mieli okazji jej przeżyć. Chcemy podzielić się pomysłami, jak przekonać innych do dawania świadectwa wiary wszędzie tam, gdzie się znajdujemy. Między innymi dlatego umówiliśmy się w miejscu, które dla wielu osób nie budzi skojarzeń związanych z wiarą, a przecież będziemy tam razem, żeby na temat pogłębiania wiary porozmawiać - tłumaczy ks. Koryciński.

Pielgrzymi bielsko-żywieccy na Jasnej Górze, 11 sierpnia 2022 r.   Pielgrzymi bielsko-żywieccy na Jasnej Górze, 11 sierpnia 2022 r.
Alina Świeży-Sobel /Foto Gość

Jak dodaje kapłan, w spotkaniu wezmą też udział księża przewodnicy i przedstawiciele medialnej obsługi pielgrzymki.

« 1 »