Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Wieczór z Wilkami w żywieckiej kawiarence "Przystań"

Jeszcze do 20 stycznia br. mogą się zgłaszać do organizatorów żywieckich spotkań z cyklu "Bądźcie Płodni" wszyscy, którzy chcą wziąć udział w wieczorze zatytułowanym "Życie w Bożym błogosławieństwie", z udziałem Sylwii i Witka Wilków. Mogą przybyć nie tylko małżonkowie zmagający się z niepłodnością. Zapisy są konieczne ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Przy żywieckiej konkatedrze Narodzenia NMP trwają spotkania z cyklu "Bądźcie Płodni" - przede wszystkim z myślą o małżonkach doświadczających niepłodności.

Najbliższe, zatytułowane "Życie w Bożym błogosławieństwie", odbędzie się w sobotę 28 stycznia o godz. 17 w parafialnej kawiarence "Przystań”. Jego gośćmi będą Sylwia i Witek Wilkowie, którzy podzielą się swoim doświadczeniem życia. Są świeckimi ewangelizatorami, a także założycielami Fundacji zaNim.

- Małżeństwa zmagające się z niepłodnością bardzo często doświadczają trudności w relacji z Bogiem. Zdarza się, że to właśnie Jego winią za cierpienie, jakie ich spotkało. W związku z tym pragniemy budować w sobie prawidłowy obraz Boga, czyli Boga, który jest dobry i chce nam błogosławić - mówią organizatorzy żywieckiego cyklu. - Na to spotkanie wyjątkowo zapraszamy nie tylko osoby doświadczające niepłodności, ale także wszystkich zainteresowanych budowaniem głębokiej relacji z Panem Bogiem.

Z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązują zapisy - do 20 stycznia; tel. 537 521 527, e-mail: badzcieplodni@gmail.com

Wszelkie informacje o inicjatywie "Bądźcie Płodni" znajdziecie na jej profilu facebookowym: KLIKNIJ TUTAJ.

Wieczór z Wilkami w żywieckiej kawiarence "Przystań"  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy