Nowy numer 21/2024 Archiwum

Dzień Glorii - znowu u św. Marcina w Jawiszowicach

Przed pandemią, w październiku 2019 roku, wspólnota "Krzew Winny" z jawiszowickiej parafii św. Marcina gościła u siebie wspólnoty charyzmatyczne, które zrodziły się po przeprowadzonych kursach Alpha. Zapraszają je do siebie po raz kolejny.

Federacja Wspólnot Poalfowych Chrystusa Sługi zaprasza na Dzień Glorii, który odbędzie się w sobotę 3 grudnia w parafii św. Marcina w Jawiszowicach.

W programie: o 12.00 - Anioł Pański w kościele parafialnym, Msza św., uwielbienie, a następnie ciąg dalszy spotkania w domu parafialnym. Najpierw będzie poczęstunek, a o 14.15 o. Bogdan Kocańda OFM Conv przedstawi konferencję: "W jednym duchu, jedno ciało". Po Koronce do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwie uwielbienia ok. 16.15 ks. Adam Wandzel powie o "Kościele - wspólnocie wspólnot".

Po przerwie na ciepły posiłek ok. 19.00 uczestnicy ponownie spotkają się w kościele. Tu na koncert "Na chwałę Bogu", zaprosi zespół Proboszczowie, z którymi wystąpią muzycy Skaldów.

Zapraszamy w imieniu organizatorów i gospodarzy - wspólnoty Krzew Winny z jawiszowickiej parafii razem z ks. proboszczem Szymonem Czauderną.

Dzień Glorii - znowu u św. Marcina w Jawiszowicach  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy