Rodzinne świętowanie u św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim

Parafianie i duszpasterze z Międzybrodzia Bialskiego postanowili odnowić obraz Matki Bożej, który znajduje się na zewnątrz kościoła. Będzie ich można wesprzeć w tym dziele, przy okazji świetnie się bawiąc - już w sobotę 23 lipca od godziny 13.

Piknik rodzinny w związku z parafialną uroczystością odpustową ku czci św. Marii Magdaleny odbędzie się w sobotę 23 lipca w ogrodzie plebańskim w Międzybrodziu Bialskim. Familijna zabawa rozpocznie się o 13.

W programie m.in.: zawody kajakarskie o puchar proboszcza, koncerty i występy lokalnych zespołów tanecznych i wokalnych oraz mnóstwo atrakcji dla wszystkich pokoleń: dmuchane zjeżdżalnie, rodzinne tory przeszkód, wata cukrowa, malowanie twarzy, pizza robiona na żywo przez mistrza kuchni, domowe ciasta i wypieki, wyśmienite kromki z domowym smalcem.

Nie zabraknie wspólnotowego spotkania z Panem Bogiem - w czasie koncertu ewangelizacyjnego, Koronki do Bożego Miłosierdzia, adoracji Najświętszego Sakramentu, modlitwy za rodziny.

Spotkanie zakończy Apel Jasnogórski o 21 oraz pokaz Fire Show.

Pieniądze zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na renowację obrazu Matki Bożej, który znajduję się na zewnątrz kościoła.

Na wspólne świętowanie zapraszają parafianie z proboszczem ks. Markiem Wróblem. Szczegółowy program - poniżej, na plakacie.

Natomiast w niedzielę 24 lipca parafia będzie obchodzić liturgiczną uroczystość odpustową - Sumie o 11 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. prof. Jan Żelazny.

Rodzinne świętowanie u św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim  

 

« 1 »