Nowy numer 21/2023 Archiwum

Mężczyźni z Trójwsi zapraszają wszystkich na piątkowe wyprawy różańcowe

Pomysł zrodził się we wspólnocie Męska Strona Rzeczywistości, działającej w Istebnej, Jaworzynce i Koniakowie. W kolejne piątki października, razem z duszpasterzami miejscowych parafii, zapraszają wszystkich, którzy chcą razem z nimi opleść Różańcem całą Trójwieś.

Męska Strona Rzeczywistości rejon Trójwieś zaprasza wszystkich chętnych (nie tylko panów, ale i panie!) na Wieczorne Wyprawy Różańcowe dookoła Trójwsi.

Wieczorne Wyprawy Różańcowe dookoła Trójwsi odbędą się w październikowe piątki.   Wieczorne Wyprawy Różańcowe dookoła Trójwsi odbędą się w październikowe piątki.
Urszula Rogólska /Foto Gość

Mężczyźni podzielili trasę na cztery etapy – uczestnicy modlitwy na każdy wyruszą w kolejne piątki października, począwszy od najbliższego 8 października:

  • 1 etap: 8 października o 18.30 - od kapliczki w Koniakowie na Ochodzitej przez Tyniok na Stecówkę,
  • 2. etap: 15 października o 18.45 - po Mszy św. w kościele Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce, przez Kubalonkę i Olecki do Istebnej,
  • 3. etap: 22 października o 18.30 - z Istebnej przy kościele Dobrego Pasterza, przez Jasnowice, do Jaworzynki Trzycatka,
  • 4. etap: 29 października o 18.30 - z Trzycatka przy kościele Matki Bożej Frydeckiej, przez Zapasieki, z powrotem na Ochodzitą, a tam - uroczyste zawierzenie Trójwsi Matce Bożej.
  • Mężczyźni z Trójwsi zapraszają wszystkich na piątkowe wyprawy różańcowe  
« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy