Bielsko-Żywiecki

Małżonkowie, to dla was: "Warto być razem!"

- Każdy z nas ma na koncie nieporozumienia, konflikty, kłótnie, które zamiast pomagać budować związek, budują mur. Jednak czasem wystarczy dobrze poznać prawa rządzące dobrą komunikacją i wykorzystać je na własną korzyść - mówi Marta Tomala, która poprowadzi kolejną edycję warsztatów dla małżeństw "Warto być razem".

Na warsztaty dobrej komunikacji "Warto być razem" zaprasza małżonków diecezjalne duszpasterstwo rodzin. Poprowadzi je Marta Tomala, odpowiedzialna za projekt "Nowa Przystań", certyfikowany trener i coach Grupy SET, która prowadzi warsztaty z rozwoju osobistego i komunikacji. Z pasji - społecznik lubiący angażować się w różne inicjatywy mające pomóc innym w rozwoju i zmianie. A przede wszystkim - szczęśliwa żona i mama.

Marta Tomala zaprasza małżeństwa na warsztaty "Warto być razem".   Marta Tomala zaprasza małżeństwa na warsztaty "Warto być razem".
Katarzyna Górny Fotografia

- Każdy z nas ma na koncie nieporozumienia, konflikty, kłótnie, które zamiast pomagać budować związek, budują mur, jednak czasem wystarczy dobrze poznać prawa rządzące dobrą komunikacją i wykorzystać je na własną korzyść - podkreśla Marta Tomala. - Tego właśnie nauczycie się podczas pięciu warsztatowych spotkań, kiedy w parach będziecie mogli usiąść i na spokojnie, bez presji porozmawiać, wykorzystując narzędzia i metody poznane na warsztatach. Spotkania pomagają na nowo odkrywać to, co w was jest prawdziwe, bez zbędnej teorii, lecz z praktyką, którą już w czasie spotkania wykorzystujecie. Jeśli chcecie wpuścić trochę świeżego powietrza do waszego małżeństwa i ucieszyć się na nowo sobą, to koniecznie przyjdźcie - dodaje.

Warsztaty obejmują pięć spotkań - pierwsze: 21 września, od 18.00 do 20.30, w salce parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach, a kolejne: 28 września oraz 5, 12 i 19 października.

Zapisy i szczegółowe informacje: marta@nowaprzystan.pl, tel. 507 315 280.

Małżonkowie, to dla was: "Warto być razem!"   Małżonkowie, to dla was: "Warto być razem!"  
« 1 »