Bielsko-Żywiecki

W Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu można wesprzeć Anioła Beskidów

W niedzielę 19 września w bielsko-żywieckich parafiach będzie można wesprzeć diecezjalne radio Anioł Beskidów. Jego dyrektor, ks. Piotr Bączek, zaznacza, że ofiary słuchaczy są jedynym źródłem utrzymania stacji.

Rozgłośnia nie prowadzi żadnej działalności przynoszącej dochodów, nie emituje też reklam - mówi ks. Piotr Bączek, prosząc o wsparcie finansowe radia. - Mówiąc to, chcę podziękować wszystkim ofiarodawcom, szczególnie tym, którzy wspierają nas przez regularne wpłaty - dodaje.

Dyrektor Beskidzkiego Radia Katolickiego przypomina, że rozgłośni można słuchać przez tradycyjne odbiorniki, na komputerze, tablecie czy telefonie: - Wystarczy zainstalować jedną z darmowych aplikacji do odbioru radia internetowego (np. Polskie Radio) i odszukać Anioła Beskidów. To bardzo prosta operacja umożliwiająca słuchanie praktycznie wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu - mówi.

Największe grono słuchaczy radia mieszka w południowej Polsce. Ale z rozgłośnią kontaktują się także słuchacze z wielu krajów Europy, a także z Ameryki Północnej, a nawet z Australii.

- Oferta programowa Anioła Beskidów jest szeroka: od transmisji Mszy św., codziennej modlitwy przez informacje z życia Kościoła powszechnego i diecezjalnego, na codziennych katechezach i ciekawych rozmowach, m.in. o muzyce, filmie, historii, kończąc - dodaje ks. P. Bączek.

Radio można także wesprzeć, wpłacając ofiary na konto radia lub za pomocą szybkich płatności internetowych. Szczegóły na: www.aniolbeskidow.pl.

« 1 »