Nowy numer 48/2023 Archiwum

Zapraszamy na piknik parafialny i wielkie malowanie na os. Polskich Skrzydeł

To co się wydarzyło przed dwoma laty przeszło oczekiwania organizatorów rodzinnego festynu parafii św. Pawła na bielskim os. Polskich Skrzydeł. Dzięki rzeszy uczestników udało się zebrać pieniądze na gruntowny remont dachu kościoła. Czy podobnie będzie w sobotę 11 września, kiedy to znów odbędzie się tu integracyjne świętowanie i zbiórka na kolejny cel?

Duszpasterze parafii św. Pawła na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł: ks. proboszcz Piotr Leśniak i ks. wikary Ryszard Piętka wraz z rzeszą parafian zapraszają na drugi festyn rodzinny z wieloma atrakcjami i smaczną gastronomią! Główny cel to integracja wszystkich, którym to miejsce jest bliskie, a przy okazji - pomoc w sfinansowaniu osuszania murów kościoła i jego pomalowania. Koszt to kilkaset tysięcy złotych.

Zabawa rozpocznie się na placu przy kościele 11 września o 14.00 , a zakończy modlitwą o 20.00 (po modlitwie będzie sprawowana niedzielna Msza św.).

Nie zabraknie zabaw, warsztatów, konkursów dla całych rodzin, pokazu udzielania pierwszej pomocy, nauki tańca "Belgijka", zabawy fantowej z cennymi nagrodami, koncertów zespołów (o 17 wystąpi "Petrus", a o 19 - "SECiM").

Na wszystkich będzie czekać grochówka, przysmaki z grilla, naleśniki, ciasta, domowe ogórki kiszone, chleb ze smalcem, gorące i zimne napoje.

Specjalną cegiełką zabawy będzie symboliczny pędzel - każdy będzie mógł go kupić i mieć swój udział w malowaniu kościoła!

A jak było przed dwoma laty, może przeczytać TUTAJ i zobaczyć TUTAJ.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy