Nowy numer 20/2024 Archiwum

W Wielkim Tygodniu w bielskim Sercu o chuście, tunice i sudarionie

Wykład Krzysztofa Sadły o Całunie Turyńskim w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, wygłoszony przed dwoma laty, wzbudził wówczas ogromne zainteresowanie. Będzie ciąg dalszy! Już w poniedziałek 29 marca.

Kolejny wykład z serii "Uwierz abyś zrozumiał, zrozum abyś uwierzył", odbędzie się w poniedziałek 29 marca o 19.15 w bielskim kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i zabierze słuchaczy do trzech europejskich miejscowości, skrywających ważne dla chrześcijan znaki…

Krzysztof Sadło, przewodnik z Centrum Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach, a zwłaszcza znajdującej się tu stałej ekspozycji o Całunie Turyńskim: "Kim jest Człowiek z Całunu?", tym razem opowie o "Relikwiach chrystologicznych i ich autentyczności" czyli o Chuście z Manoppello, Tunice z Argenteuil i Sudarionie z Oviedo.

Spotkanie będzie transmitowane na YuoTube’owym kanale parafii NSPJ - TUTAJ.

A o spotkaniu poświęconym Całunowi Turyńskiemu pisaliśmy TUTAJ.

W imieniu proboszcza parafii ks. prałata Marcina Aleksego i inicjatora „Wykładów w Sercu” - ks. Sebastiana Fajfera, serdecznie zapraszamy! Jak podkreślają duszpasterze, wykład przybierze formę celebracji wprowadzającej do świętowania Triduum Paschalnego.

W Wielkim Tygodniu w bielskim Sercu o chuście, tunice i sudarionie  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy