Na te wizyty uczestnicy zajęć w żywieckim ośrodku i ich nauczyciele z dyrektorkami Magdaleną Worek oraz Olgą Łukańko na czele czekają z niecierpliwością! Bo spotkania z uczniami i nauczycielami szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej oraz reprezentantami diecezjalnej Caritas to zawsze okazja do żywiołowej radości i wzajemnego obdarowywania.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








