Nowy numer 22/2020 Archiwum

Challenge z elżbietankami cieszyńskimi - podejmij wyzwanie!

Moda na różnego rodzaju "challenge" - wyzwania i nominacje do nich, wciąż nie gaśnie. Siostry elżbietanki cieszyńskie proponują wszystkim - zwłaszcza młodym - wyzwanie jakiego (w tej formie) jeszcze nie było!

Nie możemy się spotykać i rozmawiać o tym, co siedzi gdzieś na dnie serca? Nieprawda! Udowadniają to siostry elżbietanki cieszyńskie.

Właśnie zaproponowały każdemu - zwłaszcza młodym: "Podejmij WYZWANIE, odkryj POWOŁANIE!".

- Zapraszamy! Jeżeli chcesz porozmawiać, zapytać się, poradzić... Ciekawi Cię, o co chodzi z tym powołaniem... Jak rozpoznać głos Boga? Skąd mam wiedzieć Czy to jest to? Jako siostry chcemy Ci towarzyszyć w tym odkrywaniu Bożego planu - zachęca s. Tarsycja Bielicka.

Dlatego też, w każdy wtorek, między 19.00 a 20.00 siostry zapraszają: można zadzwonić - szczegóły na Facebooku sióstr: TUTAJ oraz na stronie internetowej - TUTAJ.

Siostry proponują również spotkanie online za pomocą Meet Google - wystarczy zainstalować tę aplikację w telefonie.

Można się też umówić rozmowę w innym terminie, pisząc na adres: rekolekcje.elzbietanki@gmail.com

- Z radością czekam na spotkanie z Tobą. Czy odpowiem na wszystkie Twoje pytania? Na pewno nie... Ale razem możemy poszukać odpowiedzi! - zaprasza s. Tarsycja.

 

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama