Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zapraszamy na duchowe pielgrzymowanie - linki do transmisji, dzień 2.

1 maja to był co roku drugi dzień pieszego wędrowania z Hałcnowa do sanktuarium w Łagiewnikach. Gdzie się spotkamy w tym roku wirtualnie?

Wczoraj duchowa pielgrzymka do Łagiewnik gościła w pierwszych parafiach naszej diecezji. Najpierw w kościele św. Jana Chrzciciela w Komorowicach, a następnie podczas Godziny Miłosierdzia - z Najświętszym Sakramentem w pielgrzymkowej monstrancji w postaci Jezusa Miłosiernego - w kościele Narodzenia NMP w Lipniku oraz w czasie Różańca i Apelu Jasnogórskiego - w salwatoriańskim kościele NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie. Relację przeczytacie TUTAJ.

Gdzie spotkamy się wirtualnie drugiego dnia pielgrzymki - w piątek 1 maja? Przez minione 7 lat szliśmy wówczas z Nowej Wsi, Malca, Witkowic i Nidka przez Wieprz i Tomice do Wysokiej, Stanisławia Górnego, Marcyboręby i Kleczy.

W tym roku pielgrzymi dzień duchowego wędrowania rozpoczną 1 maja konferencje księży przewodników na antenie "Anioła Beskidów" - o 9.15 i 11.30 (powtórki o 14.45 i 20.00). A następnie w programie internetowe transmisje Eucharystii i nabożeństw:

Zapraszamy do modlitewnej jedności i świadectw - poprzez facebookowy profil pielgrzymki - TUTAJ.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama