Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niedziela Miłosierdzia z... misjonarzem miłosierdzia

Ks. Przemysław Sawa, misjonarz miłosierdzia i dyrektor Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do wspólnotowego przeżycia dzisiejszego popołudnia w sieci, ale też życia miłosierdziem. Początek spotkania - w Godzinie Miłosierdzia, o 15.00.

Ks. Przemysław Sawa i SECiM zapraszają dziś o wspólnej modlitwy i ewangelizacji. Specyfiką będzie modlitwa o uzdrowienie online oraz modlitwa wstawiennicza za nadesłane intencje.

Program transmisji w Święto Miłosierdzia Bożego:

  • 15.00 - Godzina Miłosierdzia
  • 15.30 - Msza Święta
  • Modlitwa o uzdrowienie
  • Modlitwa w nadesłanych intencjach
  • 20.30 - Różaniec
  • 21.00 - Inspirujące uwielbienie Jezusa - Wieczór Chwały

Każdy zaproszony jest do przesłania swojej intencji, które zostaną odczytane podczas modlitwy. Intencje te zostaną przekazane członkom diakonii modlitwy wstawienniczej, którzy w najbliższych dniach podejmą modlitwę za wskazane osoby. Każdy też dostanie informację zwrotną w ciągu dwóch tygodni.

Intencje można wpisać przez formularz https://forms.gle/8wP1e6RPRWEfWsUL6.

lub przez mail na adres biuro@secim.pl, podając brzmienie intencji do odczytania podczas nabożeństwa, imiona osób do modlitwy, wiek, opisując okoliczności (tylko do wiadomości wstawienników). Bądźmy razem.

Więcej o świętowaniu w filmiku poniżej:

Niedziela Bożego Miłosierdzia - 19 kwietnia 2020
SECiM - Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama