Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Policyjny półmaraton na 100-lecie - 24 maja w Lipowej

W piątek 24 maja w Lipowej obędą się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim o Puchar Komendanta Głównego Policji. Tegoroczna impreza posłuży nie tylko jako sposób promocji zdrowia i aktywnego wypoczynku, ale także będzie szczególną formą uczczenia 100. rocznicy utworzenia Policji. 

Bieg przeprowadzony będzie na dystansie 21,097 km i poprowadzi malowniczymi szlakami górskimi z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne.

W zawodach oprócz przedstawicieli służb mundurowych mogą wziąć udział osoby cywilne. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę, medal, 2-daniowy obiad z deserem, wodę oraz napoje izotoniczne. Opłata startowa wynosi 40 złotych. Łączna pula nagród to 6000 złotych.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są za pośrednictwem strony: www.bgtimesport.pl do 10 maja. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL