Nowy numer 32/2022 Archiwum

Wielka Środa dla wszystkich mam - także chrzestnych

Wszystkie mamy dzieci większych i mniejszych, a także mamy chrzestne będą bardzo mile widziana na wielkopostnym dniu skupienia, które przygotowuje Klub Mamy "Skrzydła" z bielskiej parafii św. Pawła.

Podobnie jak przed rokiem, panie tworzące wraz ze swoimi pociechami Klub Mamy "Skrzydła" w parafii św. Pawła na bielskim os. Polskich Skrzydeł zaprasza mamy, również z dziećmi, a także matki chrzestne i wszystkie zainteresowane na dzień skupienia, który odbędzie się w Wielką Środę 17 kwietnia w kościele parafialnym.

Początek spotkania o godz. 10 - mamy będą mogły skorzystać z sakramentu spowiedzi i trwać na adoracji. Około 10.30 Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi proboszcz parafii ks. Piotr Leśniak.

Mamy z klubu przygotują dla wszystkich maluchów miejsce dla cichej zabawy - dywan i kącik z zabawkami. Mamy mogą korzystać także ze specjalnego miejsca do przewijania i karmienia dzieci. Znajduje się ono przy zakrystii.

O zeszłorocznym spotkaniu możecie przeczytać w tekście: Mamy, dzieci i szyfr Maryi.

Spotkania Klubu Mamy odbywają się w środy od 10.00 do 12.00 w salce na plebanii. Ja informują mamy, "klub tworzy przestrzeń spotkania i swobodnej rozmowy dla mam i dzieci. Można w nim podzielić się swoimi doświadczeniami, zyskać wsparcie i zrozumienie, zainspirować się pomysłami innych, dowiedzieć się o ciekawych inicjatywach". Zapraszają na herbatkę i rozmowę mamy z dziećmi (i najmniejszymi, i większymi), oczekujące dziecka i wszystkie zainteresowane.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama