Nowy numer 20/2024 Archiwum

Witek Wilk i wielkie rzeczy w Wilkowicach

Trzydniowe rekolekcje wielkopostne z człowiekiem, którego największą pasją jest Ewangelia, a do tego mężem, ojcem, kompozytorem, rozpoczną się w piątkowy wieczór 15 marca.

- Moją największą pasją życiową jest głoszenie Ewangelii. Od ponad 25 lat staram się wypełniać powierzoną mi misję głoszenia jej, gdzie tylko się da - mówi o sobie Witek Wolny, znany w Polsce (i nie tylko) ewangelizator, mąż Sylwii, ojciec czwórki dzieci, perkusista, producent muzyczny, kompozytor, właściciel studia nagrań i wydawnictwa muzycznego.

Na trzy inspirujące spotkania z Dobrą Nowiną głoszoną przez Witka 15, 16 i 17 marca o 19.00 do wilkowickiej sali OSP przy ul. Strażackiej 3 zapraszają duszpasterze i wierni miejscowej parafii św. Michała Archanioła.

Wilkowiccy duszpasterze: ks. Jakub Studziński i ks. Łukasz Listwan nie mają wątpliwości: warto skorzystać z zaproszenia. - Warto, bo wiara rodzi się z tego, co się słyszy. A to wiara uzdalnia nas do wielkich rzeczy - podkreśla ks. Studziński. - Warto, bo wiara rodzi się w sercu, które szuka prawdy - dodaje ks. Listwan.

Spotkaniom towarzyszą słowa z 1 Listu św. Pawła do Koryntian: "…ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują".

Jak podkreślają księża: - Każdy z nas potrzebuje inspiracji, czasu, kiedy zastanowimy się nad najważniejszymi sprawami w naszym życiu - dokąd zmierzamy, co jest istotą, co lub KTO jest naszym początkiem i końcem... Może warto skorzystać z okazji i na te WIELKIE RZECZY poświęcić trzy wieczory?  Cykl spotkań tworzy całość i dlatego zapraszamy do uczestnictwa w całości.

W trakcie spotkania zaplanowano opiekę nad dziećmi od 4 do 12 lat (imię, nazwisko i wiek dziecka należy przysłać na e-mail: info@wielkierzeczy.info).

Udział w spotkaniu, które potrwa ok. 1,5-2 godziny jest bezpłatny, nie są wymagane żadne bilety i wejściówki.

W imieniu organizatorów - serdecznie zapraszamy!

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy