Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Goście z Afryki zaśpiewają w Beskidach

Niezwykłe koncerty gospel już wkrótce: we wtorek o 18.00 w kościele MB Frydeckiej w Jaworzynce-Trzycatku i w środę o 18.00 - w kościele w Jabłonkowie.

Grupa ewangelizacyjna Misjonarzy Klaretynów z Wybrzeża Kości Słoniowej zaprasza do kościoła w Jaworzynce na spotkanie z Afryką - na żywo.

Afrykańscy pełni radości chrześcijanie ukazują jak śpiewem i tańcem modli się Afryka wielbiąca Miłosiernego Ojca. To nie są nie tylko koncerty pełne afrykańskich kolorów, radości i słońca, które zawsze ze sobą przywożą, ale przede wszystkim świadectwo mocnej i radosnej wiary.

 Podczas licznych koncertów, warsztatów z dziećmi i młodzieżą, prelekcji, konferencji dzielą się entuzjazmem, radością, spontanicznością, tym wszystkim co daje wiara w Jezusa Chrystusa. Takie spotkania z nimi są najlepszą odpowiedzą na oznaki braku tolerancji wobec innej kultury czy rasizm.

Muzyka i śpiew gospel wypływa prosto z ich serc w czystym afrykańskim wydaniu, a oryginalne instrumenty, stroje, makijaże, fryzury sprawiają, że modlitwa z nimi  przemienia człowieka i czyni świat lepszym.

- Fascynacja Jezusem w którym są zakochani, są Jego uczniami i świadkami o mocnej i radosnej wierze czyni z nich ludzi bogatych. Mieć Jezusa za Pana w swoim życiu tzn. być bogatym i tym bogactwem dzielą się w czasie koncertów w całej Polsce, na które serdecznie zapraszają - mówi ks. Roman Woźnica, klaretyn.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy