Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bezpłatny angielski - z Biblią w ręku

Jeszcze do 8 czerwca dzieci, młodzież i osoby 50+ mogą się zapisać na bezpłatny kurs języka angielskiego, prowadzony w Bielsku-Białej przez szkołę językową "Z duszą na języki" przy fundacji Luce.

Szkoła działa w ramach fundacji, której jednym z założycieli jest ks. Mateusz Dudkiewicz, popularyzator sportu, projektów pro life i wielu przedsięwzięć edukacyjnych. Siedziba fundacji i prowadzone przez nią obiekty – Luce Arena - znajdują się w Bielsku-Białej na terenie kompleksu Nowe Miasto przy ul. Legionów 26/28 (budynek F).

Jednym z przedsięwzięć prowadzonych przez fundację jest także szkoła językowa „Z duszą na języki”. Nauczyciele tej niezwyczajnej szkoły od kilku lat  realizują pomysł nauki języków obcych, który nie jest jedynie nauką słówek.

- Nasz projekt to nauka słówek połączona z rozwojem wielu obszarów wiedzy i intelektu, a także… ducha właśnie - mówią. - Pomysłodawcy projektu wychodzą bowiem z założenia, że pewne wartości brzmią tak samo pięknie w każdym języku. Żeby jednak je wyrazić, trzeba ten język poznać.

Najnowsze bezpłatne kursy angielskiego ruszają 8 czerwca. - Kurs będzie prowadzony nowatorską metodą w oparciu o teksty biblijne – wyjaśnia Katarzyna Wróblewska z fundacji. - Zajęcia kierowane są do trzech grup wiekowych: dzieci do 12 roku życia, młodzieży w wieku 13-18 lat oraz osób 50+. Zapisy pod numerem telefonu: 795 520 177 lub za pośrednictwem e-maila biuro@luce.org.pl.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 8 czerwca o 17.00 w Luce Arena, a po nim – pierwsze zajęcia grupy młodzieżowej.

Więcej na stronie fundacji Luce.

Kurs prowadzony jest w ramach projektu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma