Nowy numer 43/2020 Archiwum

Prof. Chazan i Teresa Król w Bielsku-Białej

W sobotę od 9.00 w Bielskim Centrum Kultury będą mówić o wychowaniu do życia w rodzinie.

 - To będą konferencje, które wygłoszą przede wszystkim dla katechetów naszej diecezji, ale wysłuchać obojga prelegentów mogą wszyscy zainteresowani - zapewnia ks. dr Marek Studenski, organizator sesji.

Wielkopostny dzień skupienia dla katechetów wszystkich rejonów z udziałem prof. dra hab. Bogdana Chazana i mgr Teresy Król odbędzie się  w sobotę, 7 marca od 9.00 do 12.00 w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej przy ulicy Słowackiego 27.

W programie spotkania przewidziana jest konferencja na temat: Wychowanie do życia w rodzinie wobec wyzwań współczesności.

Wezmą w niej udział: prof. dr hab. Bogdan Chazan, profesor nauk medycznych, recenzent podręczników wychowania do życia w rodzinie, były krajowy konsultant w dziedzinie położnictwa i ginekologii, propagator naprotechnologii, znawca problematyki bioetyczne, a także redaktor Teresa Król, współautorka podręczników i materiałów pomocniczych z zakresu przygotowania do życia w rodzinie, zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Wychowawca”, współautorka scenariuszy filmowych „Wędrując ku dorosłości”.

- Zapraszamy także doradców życia rodzinnego, nauczycieli przygotowania do życia w rodzinie, rodziców i wszystkich zainteresowanych problematyką rodzinną - dodaje ks. dr. Studenski.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama