Kiedy w maju tego roku Agata zaprosiła naszych czytelników do udziału w akcji pomocy dla młodych Boliwijczyków przygotowujących się do bierzmowania: „Podaruj Pismo Święte”, wszyscy mieliśmy nadzieję, że się uda. – Otrzymaliśmy więcej, niż odważyliśmy się prosić! – mówi wzruszona Agata. – Mogliśmy zamówić nie 100, ale aż 200 Biblii! Mają u siebie w domu słowo Boże – coś tak bezcennego i całkowicie własnego! Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój dar na ten ważny cel. Bez Biblii trudno jest poznać Boga, trudno się do Niego zbliżyć. Teraz z radością możemy pracować z Pismem Świętym na katechezach, w kręgach biblijnych.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








