Nowy numer 24/2018 Archiwum

Krystyna i Piotr Tomicowie z Cieszyna

Chcemy dziękować za rodzinę - i prosić o zdrowie.

Idziemy do Łagiewnik po raz pierwszy, więc trochę się obawiamy, czy uda nam się przejść tych 140 kilometrów z Cieszyna. Chcemy przede wszystkim podziękować za Jana Pawła II. To jego kanonizacja była takim głównym impulsem.

Chcemy też dziękować za 44 lata naszego małżeństwa i prosić w intencji rodziny, o zdrowie naszych dzieci, a zwłaszcza o zdrowie dla pięciorga naszych wnuków.

- Ja zdecydowałem się podpisać deklarację całkowitej trzeźwości, takiej do końca życia. I chcę złożyć ją na ołtarzu w Łagiewnikach Bożemu Miłosierdziu, żebym wytrwał - mówi Piotr.

- A ja chcę dziękować Bożemu Miłosierdziu za to postanowienie męża, za opamiętanie - dodaje Krystyna.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma