Przed nami 32 km i Wysoka

Posileni Słowem Bożym i Eucharystią pielgrzymi ruszyli dziś wczesnym rankiem dalej, w stronę Łagiewnik. Przed nimi długa, ale piękna - zapewne krajobrazowo, jak i duchowo - trasa.

Msze św. celebrowane przez proboszczów i księży towarzyszących pielgrzymom w Malcu (o 6.30) w Witkowicach (o 7.00) i Nidku (o 7.30), rozpoczęły drugi pielgrzymi dzień 1100 osób, które zmierzają do Łagiewnik.

Przed nimi 32 kilometry - najpierw 10 km do Wieprza - tam postój 45-minutowy. Następnie kolejne 10 km do Tomic (postój 1 godz.), do Babic y- na boisko sportowe (7 km i postój 30 minut) i wędrówka do celu - około 5 km do Wysokiej.

Tam wszyscy pielgrzymi spotkają się o 20.00 na wieczorze modlitewnym i koncercie przy kościele parafialnym, który jest jednym z diecezjalnych przedsięwzięć przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.