Nowy numer 25/2018 Archiwum

Porządkowi: Marta Słaby, Tomek Kania i Andrzej Rodak

Idziemy dla pielgrzymów - mówią porządkowi.

Nie idziemy na pielgrzymkę pierwszy raz i  nie pierwszy raz w charakterze porządkowych. Chcieliśmy służyć w czasie tych czterech dni innym tak, jak potrafimy najlepiej. Cel - sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - to najważniejszy powód dla którego przyłączyliśmy się do służby pielgrzymkowej.

naszym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa pielgrzymów na drogach, którymi idziemy. Wiadomo - zmęczenie udziela się po drodze wszystkim. Ale tym bardziej musimy dbać o to, żeby nie doszło do żadnego wypadku. Głęboko ufamy, że w pełnym składzie, bez żadnych problemów razem dotrzemy do celu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma