Nowy numer 22/2023 Archiwum

8 kółek się kręci: rusza bielskie rolkowisko!

Od soboty 22 czerwca zwolennicy jazdy na rolkach mogą korzystać z rolkowiska w sąsiedztwie bielskiej Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem.

- Od 10.00 trwać będzie turniej hokeja na rolkach, w którym zagrają drużyny hokeistów z Bielska - Drachma I i Drachma II oraz Meksyk z Tychów i Prorink z Jastrzębia - mówi ks. Mateusz Dudkiewicz z Fundacji "Drachma", inicjator przedsięwzięcia. W jego realizacji "Drachmie" pomogli: gmina Bielsko-Biała, ZIAD, BBOSiR i Sport Rebel.

O 15.00 rozpocznie się turniej hokeja NHL 13 na konsoli Xbox, a o 17.00 - wielobój na rolkach, o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty. Po południu, od 16.00, z myślą o początkujących, przeprowadzone będą warsztaty i prosty wielobój z atrakcyjnymi nagrodami.

- Około 19.00 zaplanowaliśmy zabawy i pokazy na rolkach, na które serdecznie zapraszamy całe rodziny. A wieczorem - absolutna nowość na Podbeskidziu - Nightskating czyli nocny przejazd grupy na rolkach ulicami Bielska-Białej. Serdecznie zapraszamy!! - mówi ks. Dudkiewicz.

Organizatorzy informują, że w sobotę najlepiej wjeżdżać na parking od ulicy Karbowej 38, poniżej Hali Widowiskowo-Sportowej.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy