Jej życie to wskazówka i przesłanie

Życie Matki Małgorzaty to wskazówka dla nas wszystkich - czym się kierować w życiu we współczesnym świecie.

Dzień beatyfikacji - dzisiejsza niedziela 9 czerwca - to bardzo szczególny dzień dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla młodzieży oazowej z Hałcnowa. Błogosławiona Matka Małgorzata jest bardzo mocno związana z Hałcnowem. Młodzież czuje tę wspólnotę z siostrami. Nikogo nie trzeba było zachęcać do wyjazdu - bez problemów zapełnili autokar; jest ich tu pięćdziesiątka.

Przeżywają mocno ten dzień - radość, śpiew, uroczysta Liturgia. Życie Matki Małgorzaty to też dla nich (jak i dla nas wszystkich) przesłanie i wskazówka czym się kierować w życiu;  że miłość, dobroć, służba, otwartość na drugiego człowieka - to musi być promowane i podkreślane we współczesnym świecie.

Ta wspólnota dobra musi się rozwijać i rozrastać w młodych sercach.

Znali życiorys Matki. Siostry przedstawiły go wszystkim parafianom w kościele. A młodzi oglądali także na katechezie film o Matce Małgorzacie.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.