Nowy numer 37/2021 Archiwum

Młodzi - przybywajcie koniecznie 11 maja!

Jeśli nie skończyłeś 18 lat, ta sobota jest Twoja! Diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na pierwsze spotkanie powstającej przy wspólnocie grupy młodzieżowej!

- Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że po rozeznaniu zapadła decyzja o tworzeniu w ramach naszej wspólnoty grupy młodzieżowej - podkreślają członkowie Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji Świętych Cyryla i Metodego w Bielsku-Białej.

Pierwsze spotkanie dla wszystkich uczniów gimnazjalnych oraz licealistów, którzy nie przekroczyli 18 lat, odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 16.00 w salkach parafialnych kościoła św. Pawła (wejście nie przez kościół, ale od strony probostwa, z tyłu kościoła).

Wspólnota proponuje młodym formację przeznaczoną specjalnie dla nich i dopasowaną do ich potrzeb.

- Nas na pewno nie zabraknie na tym spotkaniu - mówią uczniowie Gimnazjum nr 1 w Bielsku-Białej Leszczynach, którzy zachęceni przez swoją katechetkę Wiolettę Łakomiec wzięli udział w kursie dla młodzieży zorganizowanym przez DSNE w marcu tego roku. Doświadczyli obecności i działania Zmartwychwstałego Jezusa i od tego czasu chcą iść dalej w swojej formacji. Marzą o tym, żeby razem z nimi swojej drogi we wspólnocie szukali też ich rówieśnicy - ci trochę młodsi i ci trochę starsi też.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama