Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Córki Bożej Miłości z Bielska-Białej

S. Magdalena Dymek, s. Edyta Grzesiak i s. Symeona Juszczak: - Piesza pielgrzymka to jeden ze sposobów na dobre przeżycie Roku Wiary.

S. Magdalena Dymek: To moja trzecia piesza pielgrzymka.

S. Edyta Grzesiak: Moja czwarta.

S. Symeona Juszczak: Dla mnie - szósta.

Nie mamy żadnych ważnych obowiązków w tym czasie, dlatego pielgrzymujemy! Nikt nas oczywiście nie zmuszał. Kiedy tylko usłyszałyśmy list księdza biskupa zachęcający do pieszego pielgrzymowania do Łagiewnik, podjęłyśmy decyzję, żeby tak zaplanować ten czas, by móc pójść. W Roku Wiary szukamy różnych okazji do pogłębienia naszego chrześcijaństwa. I - jesteśmy przekonane - to jest dobry moment.

Na nowo będziemy mogły sobie przypomnieć prawdę o Bożym Miłosierdziu, o potędze Bożego przebaczenia, a także misję siostry Faustyny. Jej prostota, miłość do Pana Boga i ludzi mobilizuje każdą z nas, by być jak ona...

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma