Nowy numer 33/2018 Archiwum

Arkadiusz Koszelski z synem Michałem z Bielska-Białej

Idziemy podziękować za wielki dar Miłosierdzia.

O pielgrzymce dowiedzieliśmy się z plakatu i ogłoszeń w naszym kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa - przy dworcu w Bielsku-Białej.

Na pielgrzymkę pieszą idziemy pierwszy raz. Miał iść starszy syn, ale się rozchorował. Właściwie wczoraj podjęliśmy decyzję, że pójdzie młodszy. Ufam, że syn dojdzie - sporo chodzi po górach; na trasie zaplanowano też postoje i odpoczynki. Mam nadzieję, że nie będzie problemów.

Idziemy, bo jesteśmy ludźmi wierzącymi. Syn jest ministrantem. Chcemy złożyć w ofierze Panu Bogu nasze pielgrzymowanie, podziękować za życie, za to, że codziennie doświadczamy Jego opieki. Chcemy też prosić o pokój w naszej rodzinie i ojczyźnie.

Jesteśmy duchowo związani ze wspólnotą Miłość i Miłosierdzie Jezusa z Częstochowy. Miłosierdzie to wielki dar, jaki Jezus nam daje cały czas, w każdej chwili. Za to chcemy Mu podziękować.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma