Nowy numer 21/2024 Archiwum

„Wyobraź sobie miasto” z Anną Guzik

Film z udziałem znanej aktorki Anny Guzik – bielszczanki z wyboru – oraz odnowione logo miasta – to najnowsze pomysły magistratu w Bielsku-Białej na promocję.

...i nowe logo

Film, to nie jedyny akcent promujący miasto. W Urzędzie Miejskim zaprezentowano także odnowione logo Bielska-Białej. Logo po liftingu systematycznie będzie pojawiało się na wszystkich materiałach promocyjnych miasta.

Obowiązujące dotychczas logo Bielska-Białej powstało w 1996 r. Jego czcionka, jak i kolorystyka nawiązują do stylizacji lat 90-tych.

Jest bardzo dobrze rozpoznawalne i kojarzone z Bielskiem-Białą dlatego o jego lifting została poproszona agencja Papajastudio.

„Wyobraź sobie miasto” z Anną Guzik   Jak tłumaczą urzędnicy, nowy projekt ma na celu unowocześnić wizerunek miasta i harmonijnie nawiązywać do dotychczasowych działań. Kolor pomarańczowy podkreśla ważny sposób interpretacji znaku - obrazuje motyw sylwetki człowieka. Pomarańczowa linia to również rozrastające się po obu stronach rzeki Białej miasto. Zieleń podkreśla najważniejsze atrybuty związane z położeniem miasta, jak i to, że są tu parki, liczne skwery i tereny zielone.

« 1 2 »

Zapisane na później

Pobieranie listy