Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przezwyciężyli swoje słabości

Po raz piąty w Żywcu odbył się Przegląd Widowisk Jasełkowych Placówek Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. W przeglądzie udział wzięło osiem grup z terenu Śląska i Małopolski.

Największe uznanie jury zyskało przedstawienie muzyczno-wokalne kilkunastoosobowej grupy dzieci „Respekt” z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie. Spektakl umiejętnie łączył ze sobą tradycję z nowoczesnością.

Wśród widzów oklaskujących niepełnosprawnych artystów był m.in. biskup Tadeusz Rakoczy.

Dużą pomysłowością wykazali się gospodarze spotkania – podopieczni Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Międzybrodziu Bialskim, którzy poza konkursem zaprezentowali publiczności opowieść bożonarodzeniową, nawiązującą do tradycji amerykańskiej.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma