Z Hałcnowa, przez Kozy, Kęty Podlesie i Kęty aż do Malca, Witkowic i Nidka szli pielgrzymi łagiewniccy pierwszego dnia swojej wędrówki. Zdjęcia: Urszula Rogólska /GN
GOSC.PL DODANE 01.05.2014 AKTUALIZACJA 01.05.2014
ks. Adam Pawlaszczyk
„Spodobało się Panu zmiażdżyć go cierpieniem” (Iz 53, 10)
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.