• facebook
 • rss
 • Tato, jesteś jakiś bardziej normalny

  dodane 14.04.2016 13:26

  W Bielsku-Białej trwają zapisy na warsztaty "7 sekretów ojcostwa". Nowatorskie zajęcia dla ojców z pasją, którzy chcą wzmocnić ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci odbędą się 22 i 23 kwietnia w "Hotelu na Błoniach".

  „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny!” – słyszeli już nieraz uczestnicy tych warsztatów od swoich pociech. Kolejna szansa już niebawem – 22 i 23 kwietnia w Bielsku-Białej trenerzy zdradzą "7 sekretów efektywnego ojcostwa".

  – To będzie czas ciekawych, nowatorsko zaplanowanych wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci – mówi Krzysztof Rycak, tato sześciorga dzieci koordynator warsztatów prowadzonych przez Inicjatywę Tato.Net w Bielsku-Białej. – Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego żony dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami.

  Warsztaty odbędą się 22 i 23 kwietnia w "Hotelu na Błoniach" w Bielsku-Białej przy ul. Pocztowej 39. Poprowadzi je licencjonowany trener Tato.Net – Sławomir Sidorek.

  W programie – pierwszego dnia od 18.00 do 21.00: sesja dla ojców i matek poświęcona wyzwaniom ojcostwa oraz praca w grupach na temat: "Jak żona może pomóc mężowi być lepszym ojcem?". A nazajutrz od 9.00 do 18.00 sesja dla ojców.

  Całkowity koszt uczestnictwa (w tym przerwy kawowe, catering, materiały dydaktyczne i inne pomoce): 160 zł. Rezerwacja miejsc – po wypełnieniu formularza na stronie www.tato.net. Szczegółowych informacji udziela telefonicznie Krzysztof Rycak: 606 317 382.

  – Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy – mówi Krzysztof Rycak. – Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Podczas warsztatów ojcowie dowiedzą się jak utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa, jak rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa, jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju, jak stworzyć i wdrożyć  praktyczny plan działania dla taty i zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca. – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych  ojców.

  Poniżej zamieszczamy galerie zdjęć z warsztatów dla ojców i ich córek, zorganizowanych w Cieszynie w lutym br. przez Inicjatywę Tato. Net. Można o nich przeczytać także TUTAJ.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół