• facebook
 • rss
 • Wasze święta na fotografii - wyniki

  aśs

  dodane 12.01.2016 10:20

  Dziękujemy za głosy internautów, którzy pomogli wybrać najciekawsze zdjęcia. Dziś prezentujemy laureatów tego konkursu fotograficznego, w którym prosiliśmy: Pokaż nam swoje święta!

  W konkursie na zdjęcie dekoracji świątecznych ciekawiło nas, co pomaga naszym czytelnikom w dobrym przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

  Prosiliśmy o podzielenie się świątecznym klimatem, jaki panował w naszych domach dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazje dekoracjom. Często ich piękno związane było nie tylko z estetyką, ale wynikało ściśle z tego, że choinkę dekorowaliśmy całą rodziną, angażując wszystkie najlepsze uczucia względem naszych bliskich i czekającej nas wspólnej radości.

  Obserwując ilość głosów, ale także ilość osób, które oglądały poszczególne zdjęcia zgłoszone do konkursu, a także czas, jaki im poświęciły, jury konkursowe ustaliło, że równorzędne pierwsze miejsce ex aequo pierwsze miejsce zajęły: Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej - autorka zdjęcia "Inna znaczy wyjątkowa" i Marianna Sowa z Cieszyna, która przesłała zdjęcie domowej szopki z mnóstwem figurek, budowanej przez całą rodzinę. Trzecie miejsce zajął Marian Sowa z Cieszyna, autor zdjęcia świątecznej iluminacji, dzięki której dom zamienia się w czasie świąt w rodzinne Betlejem.

  Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród do redakcji w Bielsku-Białej, ul. Żeromskiego 5 - między 20 a 31 stycznia w godzinach 9.00-13.00.

  A oto nagrodzone zdjęcia:

    Przy tej domowej szopce, od lat przygotowywanej przez wszystkich domowników, razem przeżywamy najpiekniejsze Święta Bożego Narodzenia...
  Marianna Sowa
    Inna znaczy wyjatkowa...
  Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej

   

   

    Nasz dom, oświetlony światłem betlejemskiej gwiazdy
  Marian Sowa z Cieszyna

   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół